Kategorie

Producenci

NewsletterPus To Już Potrafię 1 Ćwiczenia Utrwalająco Sprawdzające

Pus To Już Potrafię 1 Ćwiczenia Utrwalająco Sprawdzające
Producent:Epideixis
Nr katalogowy:99109
Dostępność:Niedostępny
Cena: 13,90 zł

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Ocena: 8.0/10 (Głosów: 2)

Opis produktu


Książeczki To już potrafię przeznaczone są dla dzieci w wieku młodszym szkolnym. Zawierają bogaty i uporządkowany materiał utrwalającosprawdzający, który obejmuje zagadnienia: matematyczne, środowiska społeczno przyrodniczego, kształcenia językowego, oparte na założeniach programowych nauczania zintegrowanego.
Poznawanie, opanowanie i utrwalanie materiału z zakresu trzech przedmiotów daje możliwość osiągania przez dzieci coraz wyższego stopnia samodzielności, myślenia, rozumowania i sprawności działania, co służyć może bezpośrednio rozbudzeniu ich zainteresowań poznawczych i kształtowaniu pozytywnej motywacji uczenia się.
To już potrafię cz. 1
zagadnienia z matematyki: dodawanie i odejmowanie do 12, dodawanie i odejmowanie trzech liczb, dopełnianie do 20, dodawanie i odejmowanie pełnymi dziesiątkami, obrazowe przedstawianie działań, utrwalanie znaków: >, , <, dobieranie działań do ilustracji.
zagadnienia ze środowiska społeczno – przyrodniczego: rozpoznawanie zwierząt, łączenie w pary części roślin, ochrona środowiska, zawody rodziców, gdzie mieszkają zwierzęta, dawniej i dziś.
zagadnienia z języka polskiego: pojęcie głoski i jej pozycja w wyrazie, dopasowanie nazwy obrazka do właściwego układu spółgłosek i samogłosek, wstawianie brakującej litery w wyrazie, łączenie w pary rymujących się wyrazów, dobieranie sylab tak, aby powstał wyraz, dobieranie wyrazów przeciwstawnych.


Cechy Produktu

NazwaWartość
Kod99109
ProducentEpideixis
Szerokość168
Wysokość235
Wiek5+


Podobne produkty


test