Kategorie

Producenci

NewsletterAlexander - Dookoła Świata Z Martyną Wojciechowską 0453

Alexander - Dookoła Świata Z Martyną Wojciechowską 0453
Producent:Alexander
Nr katalogowy:0453
Dostępność:Niedostępny
Cena: 7,90 zł

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Ocena: 1.0/10 (Głosów: 1)

Opis produktu


Dookoła Świata z Martyną Wojciechowską to gra,w której uczestnicy przemierzają świat razem ze znaną podróżniczką, Martyną Wojciechowską. Pokonując oceany i kontynenty odpowiadają na pytania związne z miejscami postoju. Podczas wędrówki gracze mogą poznać również ciekawe historie, łączące się z różnymi miejscami na kuli ziemskiej, które przeżyła i opisała specjalnie dla nich Martyna Wojciechowska. Gra jest mniejszą wersją gry Wielka Podróż z Martyną Wojciechowską, zawiera ona mniej kart i odpowiedzi.

zawartość pudełka: plansza do gry, 90 kart pytań i odpowiedzi, 6 kart liter, 4 karty pocztówki z podróży, 10 kart opowieści Martyny, 3 pionki, 1 kostka z oczkami, 1 kostka z cyframi, 40 żetonów, 1 klepsydra, 1 notes, instrukcja, książeczka "Notatki z podróży".

Ilość graczy: 2-4
Wielkość opakowania: 25,5 x 24,5 x 6 cm.

Firma "ALEXANDER" jest rodzinnym przedsiębiorstwem, opartym wyłącznie na kapitale polskim. Powstała w 1976 roku, w Chwaszczynie koło Gdyni. Obecnie jest liczącym się na rynku polskim producentem gier planszowych i zabawek edukacyjnych.

Ideą działania firmy jest tworzenie i produkcja zabawek łączących cechy edukacyjne i rozrywkowe. Atutami zabawek "ALEXANDER" są: wysoka jakość, ciekawa oprawa graficzna, wysoki poziom merytoryczny oraz konkurencyjna cena.Cechy Produktu

NazwaWartość
Kod0453
ProducentAlexander
Głębokość6
Szerokość25.5
Wysokość24.5
RodzajPlanszowe
Wiek10+


Podobne produkty


test