Kategorie

Producenci

NewsletterGalakta Runebound - Awatarowie Kelnova.

Galakta Runebound - Awatarowie Kelnova.
Producent:Galakta
Nr katalogowy:866
Dostępność:Niedostępny
Cena: 41,00 zł

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Ocena: 8.0/10 (Głosów: 7)

Opis produktu


Na Terrinoth wyznaje się wielu bogów i wiele kościołów roztacza swą opiekę nad duszami wiernych, ale jedno z bóstwo jest wyraźnie potężniejsze i bardziej prominentne od innych: Kellos, bóg ognia i słońca. Kościół Kellosa od zawsze wysyłał swych najodważniejszych członków, aby wsparli wysiłki bohaterów. Dziś, wraz z dodatkiem WYBRAŃCY KELLOSA, do gry dołączył nowy zastęp oddanych i wiernych Sprzymierzeńców, skarbce zasiliła gama potężnych, religijnych relikwii. Teraz awanturnicy mogą przemierzać krainę i walczyć z niegodziwością, wiedząc, że Kellos pobłogosławił ich czyny. WYBRAŃCY KELLOSA zawierają 30 nowych kart Handlu: 18 nowych Przedmiotów i 12 nowych Sprzymierzeńców.

AWATAROWIE KELNOVA to nowa przygoda, która sprowadza cię z powrotem do świata RUNEBOUND, tym razem 10 lat po klęsce Margatha. W dniu przeklętej rocznicy powracają sługi Wielkiego Władcy Smoków – nikt nie wie, czy zostali odrodzeni, czy też to podszywający się pod nich oszuści. Bez względu na to, jak wygląda prawda, osoba, która podaje się za Vorakesha, ponownie zagraża krainie – ale tym razem Bohaterowie Terrinoth muszą się zmierzyć również z innymi wyzwaniami. Proroctwa z dawna zapowiadały nastania czasu wielkiego konfliktu i zagłady, a zwiastować go miały trzy znaki. Teraz zwiastuny zaczęły się pojawiać, jeden po drugim, a wraz z nimi nadeszły potężne istoty, ongiś wygnane zarówno z ziemi, jak i nieba. Bohaterowie Terrinoth muszą się teraz zmierzyć nie tylko z ludźmi i potworami, ale i samymi bogami!
AWATAROWIE KELNOVA zawierają 30 nowych kart Przygód: 7 nowych zielonych Wydarzeń i Spotkań, 7 nowych żółtych Wydarzeń i Spotkań, 6 nowych niebieskich Wydarzeń i Spotkań oraz 10 nowych czerwonych Wyzwań. Ten dodatek zastępuje przygodę „Powrót Władców Smoków”.


Cechy Produktu

NazwaWartość
Kod866
ProducentGalakta
Wiek12+
RodzajKarciane i hazardowe, Planszowe


Podobne produkty


test