Kategorie

Producenci

NewsletterRój (hive) Gra Logiczna - G3

Rój (hive) Gra Logiczna - G3
Producent:G3
Nr katalogowy:101418
Dostępność:Niedostępny
Cena: 47,00 zł

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Ocena: 9.0/10 (Głosów: 3)

Opis produktu


Rój jest logiczną grą dla 2 graczy w wieku od 9 lat. Celem gry jest otoczenie królowej przeciwnika. Każdy gracz ma 11 płytek przedstawiających 5 różnych owadów. Gracze wykonują swoje ruchy na zmianę. W swoim ruchu mogą albo dołożyć owada do roju, albo przesunąć jedną z wcześniej zagranych płytek. Każda płytka posiada unikalny sposób poruszenia (jak w szachach) naśladujący ruch przedstawionego na niej owada. Na przykład, konik polny jest jedynym owadem potrafiącym przeskakiwać inne płytki.

Proste reguły i ogromna ilość dostępnych kombinacji sprawiają, że Rój jest prawdziwym wyzwaniem dla graczy ceniących sobie intelektualną rozrywkę. Gracze muszą wykazać się umiejętnościami strategicznego planowania, taktycznego myślenia i wyobraźni przestrzennej. Kluczem do zwycięstwa jest sprytne atakowanie królowej przeciwnika i pozostawienie wystarczających odwodów do obrony własnej.

Elegancka torba służąca do przechowywania płytek sprawia, że grę łatwo się przenosi i przechowuje, a niewielkie rozmiary i brak planszy umożliwiają rozgrywkę praktycznie w każdym miejscu.

Rój został uznany przez MENSA za najlepszą grę umysłową 2006 roku!
Zawartość opakowania:
  • 22 płytki z wizerunkami owadów
  • torba do przechowywania płytek
  • polska instrukcja

Cechy produktu:
 Liczba graczy:  2
 Wiek graczy:  9+
 Czas rozgrywki:  ok. 20 min.
 Instrukcja:  polska
 Wydanie:  polskie


Cechy Produktu

NazwaWartość
Kod101418
ProducentG3
Szerokość21
Wysokość21
Głębokość6.5
RodzajŁamigłówki
Wiek9+


Podobne produkty


test