Kategorie

Producenci

NewsletterTrefl - Przestrzenna Zdobywcy Zamków 00647

Trefl - Przestrzenna Zdobywcy Zamków 00647
Producent:Trefl
Nr katalogowy:00647
Dostępność:Niedostępny
Cena: 0,90 zł

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Ocena: 8.0/10 (Głosów: 1)

Opis produktu


GRA PRzESTRzENNA - zdobywcy zamków!

Król Gregor Stary jest już zmęczony. Po latach długiego panowania szuka godnego następcy. Los pobłogosławił go 17 pięknymi córkami, niestety poskąpił mu choćby jednego syna. Król nie ma więc wyboru - postanawia wyruszyć na poszukiwanie przyszłego władcy. Kto wykaże się męstwem, zdobedzie rękę pięknej księżniczki oraz tytuł i królestwo.

Czy odważysz się pokierować swoją waleczną armią i udowodnić królowi, że jesteś godzien koronya

W tym celu musisz zdobyć jak najwięcej zamków. Czy zdążysz przed wizytą królaa Uważaj na rywali, którym również marzy się korona i ręka uroczej księżniczki.

Oblężenia, dowodzenie średniowieczną armią, spiski i intrygi - to wszystko czeka na Ciebie w tej fascynującej grze! Mnóstwo przygód, wyzwań i nieoczekiwanych zwrotów akcji - gwarancja doskonałej zabawy.

zawartość pudełka: 1 plansza, 4 przestrzenne zamki, 10 kości do gry, 24 żetony rycerzy, 24 drabiny z żołnierzami, 100 żetonów zamków, 1 żeton króla, 4 tarcze herbowe, 1 szczęśliwa moneta, 40 kart intrygi, instrukcja.

Ilość graczy: 2-4

Przygoda firmy Trefl z rozrywką rozpoczęła się w lipcu 1985 roku, kiedy Kazimierz Wierzbicki założył małą rodzinną firmę. Początkowo Trefl produkował jedynie puzzle, z roku na rok firma rozrastała się i powiększała swoją ofertę, oprócz puzzli wydaje też gry planszowe.
Priorytetem firmy jest wysoka jakość tworzonych produktów,
a przygotowaniem każdego z nich zajmuje się zgrany zespół ludzi, dla których praca jest prawdziwą pasją.Cechy Produktu

NazwaWartość
Kod00647
ProducentTrefl
Głębokość9
Szerokość39.8
Wysokość26.6
RodzajKarciane i hazardowe , Planszowe
Wiek8+


Podobne produkty


test