Kategorie

Producenci

NewsletterAlexander Gra Wielki Quiz O Europie

Alexander Gra Wielki Quiz O Europie
Producent:Alexander
Nr katalogowy:0439
Dostępność:Niedostępny
Cena: 47,00 zł

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Ocena: 8.0/10 (Głosów: 2)

Opis produktu


Wielki quiz o Europie to emeocjonująca gra i świetna zabawa, w trakcie której gracze odpowiadają na pytania o Europie. Na 201 kartach są 804 pytania i 2412 wariantów odpowiedzi. Tematami pytań i odpwiedzi są: historia, geografia i przyroda, nauka i technika oraz kultura i sztuka świata. Grający mogą wykazać się również swoją zręcznością, strzelając z katapulty do celu. ''Quiz o świecie'' to znakomita rozrywka dla całej rodziny, a jej uczestnicy mogą jednocześnie poszerzyć swoją wiedzę o Europie.

zawartość pudełka: karty pytań i odpowiedzi 201 szt., karty liter 6 x 3 szt., karta z nazwami działów, pionki do gry 6 szt., kostka do gry, plansza, żetony 80 szt., klepsydra, notes, kubek, kulka, katapulta, instrukcja.

Firma ''ALEXANDER'' jest rodzinnym przedsiębiorstwem, opartym wyłącznie na kapitale polskim. Powstała w 1976 roku, w Chwaszczynie koło Gdyni. Obecnie jest liczącym się na rynku polskim producentem gier planszowych i zabawek edukacyjnych.

Ideą działania firmy jest tworzenie i produkcja zabawek łączących cechy edukacyjne i rozrywkowe. Atutami zabawek ''ALEXANDER'' są: wysoka jakość, ciekawa oprawa graficzna, wysoki poziom merytoryczny oraz konkurencyjna cena.
Cechy Produktu

NazwaWartość
Kod0439
ProducentAlexander
Głębokość7.2
Szerokość30.5
Wysokość29.5
RodzajPlanszowe
Wiek10+


Podobne produkty


test