Kategorie

Producenci

NewsletterFisher Price Wesołe Klocki W Samochodzikach R8893/r8892

Fisher Price Wesołe Klocki W Samochodzikach R8893/r8892
Producent:Fisher Price
Nr katalogowy:R8892
Dostępność:Niedostępny
Cena: 51,00 zł

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Ocena: 9.0/10 (Głosów: 4)

Opis produktu


Wielkia przygoda z serią fantastycznych klocków z buźkami!

Te jeżdżące samochodziki mają idealną dla dziecka wielkość i specjalny kształt, który pozwala je układać jeden na drugim. W każdym zestawie są 3 pojazdy, które dziecko może ustawiać piętrowo lub nimi jeździć! Jeden z pojazdów to pojazd specjalny (wóz strażacki lub pojazd z lodami), który gra, świeci i wydaje dźwięki nagradzając dziecko za ułożenie wieży z samochodzików.

Fisher-Price - zabawki, które wspierają i wspomagają wszechstronny rozwój dziecka!

Pierwsze zabawki Fisher-Price wyprodukowano w 1931 r. Dziś nowoczesne produkty z tym znakiem są cenione na całym świecie i wszędzie kojarzą się z radosną dziecięcą zabawą.

Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie wspólna praca pedagogów, projektantów i konstruktorów: techników i inżynierów. Ich liczne pokolenia pracowały nad kolejnymi generacjami coraz bardziej doskonałych zabawek.

Tworzeniu, konstrowaniu i udoskonalaniu nowych zabawek Fisher-Price towarzyszą długofalowe testy, które obejmują także jakość produktów. Dlatego dziś Fisher-Price to synonim wysokiej jakości pod każdym względem.

Dla Fisher-Price jakość to nie tylko trwałość, niezawodność, bezpieczeństwo, wygoda obsługi czy nawet siła z jaką zabawka przykuwa uwagę dziecka. Jakość zabawek to także wyjątkowa rola, jaką odgrywają one w rozwoju małego człowieka.Cechy Produktu

NazwaWartość
KodR8892
ProducentFisher Price
Głębokość24
Szerokość13
Wysokość9.5
RodzajUkładanki i sortery
Wiek6m+


Podobne produkty


test