Kategorie

Producenci

NewsletterFisher Price Klockowy Zestaw Ze Zwierzątkami R9336

Fisher Price Klockowy Zestaw Ze Zwierzątkami R9336
Producent:Fisher Price
Nr katalogowy:R9336/9337
Dostępność:Niedostępny
Cena: 34,00 zł

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Ocena: 7.8/10 (Głosów: 5)

Opis produktu


Wielkia przygoda z serią fantastycznych klocków z buźkami!

W asortymencie znajdują się 2 podobne zestawy: zagroda i sklep ze zwierzątkami. Każdy z nich składa się z podstawy i dwóch podwójnych klocków z wysuwanymi z nich śmiesznymi buźkami. Klocki mają zabawne ruchome elementy, które po przesunięciu w bok odsłaniają kolejne zwierzątka.

Cena dotyczy 1 zestawu.

Fisher-Price - zabawki, które wspierają i wspomagają wszechstronny rozwój dziecka!

Pierwsze zabawki Fisher-Price wyprodukowano w 1931 r. Dziś nowoczesne produkty z tym znakiem są cenione na całym świecie i wszędzie kojarzą się z radosną dziecięcą zabawą.

Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie wspólna praca pedagogów, projektantów i konstruktorów: techników i inżynierów. Ich liczne pokolenia pracowały nad kolejnymi generacjami coraz bardziej doskonałych zabawek.

Tworzeniu, konstrowaniu i udoskonalaniu nowych zabawek Fisher-Price towarzyszą długofalowe testy, które obejmują także jakość produktów. Dlatego dziś Fisher-Price to synonim wysokiej jakości pod każdym względem.

Dla Fisher-Price jakość to nie tylko trwałość, niezawodność, bezpieczeństwo, wygoda obsługi czy nawet siła z jaką zabawka przykuwa uwagę dziecka. Jakość zabawek to także wyjątkowa rola, jaką odgrywają one w rozwoju małego człowieka.Cechy Produktu

NazwaWartość
KodR9336/9337
ProducentFisher Price
Głębokość20.5
Szerokość15
Wysokość8
Wiek6m+
RodzajUkładanki i sortery


Podobne produkty


test