Kategorie

Producenci

NewsletterTelefon Polsko-angielski - Smily Play

Telefon Polsko-angielski - Smily Play
Producent:Smily
Nr katalogowy:80673
Dostępność:Niedostępny
Cena: 0,90 zł

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Ocena: 9.0/10 (Głosów: 3)

Opis produktu


Nauka poprzez zabawę!

Jest to nowy produkt firmy Smily z linii dwujęzycznej! Telefonik posiada dwa tryby: edukacyjny i muzyczny. W pierwszym dziecko uczone jest podstawowych cyferek od 1-9 w dwóch językach - suwak do zmiany języka znajduje się na lewym boku telefonika. Drugi tryb to 9 różnych melodyjek uruchamianych cyfrowymi klawiszami. Telefon nie dość, że mówi po polsku i angielsku to uraczy jeszcze dziecko radośnie migającym wyświetlaczem w rytm odtwarzanej muzyki.

"Im szybciej dziecko rozpocznie naukę angielskiego, tym większa szansa, że będzie nim biegle władało" - uważają eksperci, a nauka będzie skuteczna tylko wtedy, gdy kojarzyć się będzie Maluchowi z przyjemnością.
W dwujęzycznych zabawkach Smily Play maluszek włączając słowa i melodyjki, poprzez zabawę i bez wysiłku opanuje pierwsze angielskie słowa. Zabawki wyposażona zostały w przycisk, którym mozna wybrać wersję językową.

Wymiary zabawki: 14 x 8 x 4,5 cm
Zasilanie: 3 x AAA (załączono)

SMILY Play to linia zabawek, które dzięki swej funkcjonalności (moduły dżwiękowe, świetlne, wersje polskojęzyczne oraz rozbudowane funkcje elektroniczne), zyskuje uznanie w oczach Maluchów i ich rodziców. Zabawki te mają bowiem za zadanie rozwijać zmysły i wyobraźnię, stymulować rozwój, sprzyjać aktywności i poznawaniu oraz co najważniesze gwarantować Maluszkowi radość z zabawy. Linię Smily cechuje wysoka jakość, śliczna, żywa kolorystyka, trwałość oraz bezpieczeństwo.


Cechy Produktu

NazwaWartość
Kod80673
ProducentSmily
RodzajZabawki interaktywne
Wiek3m+


Podobne produkty


test