Kategorie

Producenci

NewsletterMeccano Zest. Multi Models 147 El.

Meccano Zest. Multi Models 147 El.
Producent:Meccano
Nr katalogowy:833501
Dostępność:Niedostępny
Cena: 72,00 zł

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Ocena: 8.0/10 (Głosów: 2)

Opis produktu


Producent: MECCANO
Zestaw 5 modeli - 147 elementów MECCANO
z serii Multi Models - 833501


Meccano to cieszący się ponadstuletnią tradycją i doświadczeniem producent klocków konstrukcyjnych opartych na łączeniu prostych elementów przy pomocy śrubek i nakrętek. Meccano to zabawa, która polega na budowaniu samochodów, helikopterów, traktorów, dźwigów, podnośników, robotów i innych ciekawych trójwymiarowych konstrukcji. Klocki rozwijają wyobraźnię i logiczne myślenie dzieci oraz pomagają ćwiczyć ich zdolności manualne. Zestawy konstrukcyjne Meccano to wymarzony, pomysłowy prezent dla wszystkich kreatywnych dzieci.

Kolekcja Multi Models firmy Meccano umożliwia konstruowanie szeregu modeli w oparciu o zestaw metalowych części, które łączą się za pomocą śrubek i nakrętek. Część zestawów zawiera także 3 i 6 woltowe minisilniczki. Modele zawierają, w zależności od zestawu, wiele części mechanicznych, takich jak kółka, resory, skrzynie biegów, silniki i wiele innych. Wprowadzają dzieci w zasady mechaniki, dając im okazję do budowania modeli z ruchomymi częściami.

Zestaw zawiera 147 elementów oraz instrukcję umożliwiającą zbudowanie 5 proponowanych przez producenta modeli jak i tworzenie własnych, unikatowych konstrukcji. Kolekcja Multi Models przeznaczona jest dla dzieci od ósmego roku życia.

Nowy model: motor z prawdziwymi resorami.
  • Grupa wiekowa 8+

  • Wszystkie zestawy z serii Multi Models są ze sobą kompatybilne

  • Wymiar opakowania 300x50x150
Cechy Produktu

NazwaWartość
Kod833501
ProducentMeccano


Podobne produkty


test