Kategorie

Producenci

NewsletterAlexander Gra Kasa Edukacyjna

Alexander Gra Kasa Edukacyjna
Producent:Alexander
Nr katalogowy:0427
Dostępność:Niedostępny
Cena: 26,00 zł

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Ocena: 8.0/10 (Głosów: 6)

Opis produktu


"Kasa Edukacyjna" to zabawka i gra dla 2-4 osób. Jej szczególnymi rekwizytami są imitacje monet i banknotów. W trakcie gry pionki graczy przemieszczają się po planszy. W zależności od ich położenia, gracze kupują towary, których obrazki wraz z ceną umieszczone są na każdym polu planszy. Gracze w swojej kolejce odliczają z kasy właściwą ilość pieniędzy, kupują towar, a sprzedający musi poprawnie obliczyć i wydać resztę. Gra, bawiąc, uczy dzieci operacji z wykorzystaniem pieniędzy. Dzieci uczą się i ćwiczą obliczanie właściwych kwot potrzebnych na zakup i do prawidłowego wydawania reszty.

zawartość pudełka: plansza, pionki 4 szt., kostka, żetony 30 szt., banknoty, monety, pojemnik na pieniądze, instrukcja.

Firma "ALEXANDER" jest rodzinnym przedsiębiorstwem, opartym wyłącznie na kapitale polskim. Powstała w 1976 roku, w Chwaszczynie koło Gdyni. Obecnie jest liczącym się na rynku polskim producentem gier planszowych i zabawek edukacyjnych.

Ideą działania firmy jest tworzenie i produkcja zabawek łączących cechy edukacyjne i rozrywkowe. Atutami zabawek "ALEXANDER" są: wysoka jakość, ciekawa oprawa graficzna, wysoki poziom merytoryczny oraz konkurencyjna cena.Cechy Produktu

NazwaWartość
Kod0427
ProducentAlexander
Szerokość45.9
Wysokość27.5
Głębokość4.5
RodzajEdukacyjna
Wiek7+
Zawiera1 kostka, 125 banknotów, 36 monet, 4 pionki, 50 żetonów, Plansza do gry, Pojemnik na pieniądze
Liczba graczy2 - 4
Wersja językowaEdycja: polska, Instrukcja: polska


Podobne produkty


test