Kategorie

Producenci

NewsletterTrefl Memos Dinozaury 00446

Trefl Memos Dinozaury 00446
Producent:Trefl
Nr katalogowy:00446
Dostępność:Niedostępny
Cena: 0,90 zł

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Ocena: 5.6/10 (Głosów: 5)

Opis produktu


Gra memos dla miłośników dinozaurów polegająca na kompletowaniu jednakowych kart w pary.

Ćwiczy pamięć i spostrzegawczość.

O producencie:
Trefl został założony w lipcu 1985 roku przez Kazimierza Wierzbickiego. Przez lata z małej rodzinnej firmy zmienił się w duże, dobrze prosperujące przedsiębiorstwo, zatrudniające kilkaset osób. Od lat utrzymuje pozycję lidera na rynku puzzli, gier i kart do gry. Wraz z firmami siostrzanymi wchodzącymi w skład grupy kapitałowej, Trefl proponuje kompleksową ofertę gier, puzzli, kart do gry oraz usług poligraficznych.

Firma stawia na tworzenie produktów spełniających oczekiwania klientów zarówno pod względem walorów edukacyjnych i rozrywkowych, jak i atrakcyjności wzorów oraz bezpieczeństwa. Nasze produkty dotrzymują kroku najwyższym światowym standardom, czego dowodem jest zaufanie, jakim od lat darzą nas tak poważni licencjodawcy jak The Walt Disney Company czy Warner Bros.

Jakość naszych produktów opieramy na najlepszych z dostępnych na rynku poligraficznym materiałów, które pochodzą od uznanych producentów. Jednakową uwagę poświęcamy wszystkim etapom przygotowania produktów, począwszy od projektowania we własnym studio graficznym, poprzez wszystkie etapy produkcji i magazynowania, aż do procesu dystrybucyjnego. Sprawia to, że marka Trefl jest synonimem produktów o wysokiej jakości, poszukiwanych przez klientów.

Silna sieć dystrybucji w kraju gwarantuje nam obecność we wszystkich liczących się sieciach hipermarketów oraz w największych hurtowniach zabawkarskich w Polsce. Trefl sprzedaje także z powodzeniem swoje produkty poza granicami Polski poprzez dystrybutorów w ponad 25 krajach. Głównymi rynkami eksportowymi są: Rosja, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Węgry, Bułgaria, Jugosławia, Chorwacja, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Cypr, Turcja, Izrael, USA, Kanada.


Cechy Produktu

NazwaWartość
Kod00446
ProducentTrefl
RodzajPamięciowe
Wiek4+


Podobne produkty


test