Kategorie

Producenci

NewsletterPierwsze Klocki Malucha - Fisher Price K7167

Pierwsze Klocki Malucha - Fisher Price K7167
Producent:Fisher Price
Nr katalogowy:K7167
Dostępność:Niedostępny
Cena: 37,00 zł

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Ocena: 9.0/10 (Głosów: 2)

Opis produktu


Wspaniała zabawa, która przyspiesza rozwój dziecka!

10 klocków w 5 różnych kształtach zachęci Malucha do zabawy. Klocki można wkładać do pojemnika przez odpowiednie otwory, a sukces sprawi dziecku ogromną radość. Mocny, kolorowy pojemnik ma rączkę do przenoszenia, a wieczko z otworami dziecko łatwo sobie otworzy. Klocki mają podstawę w kształcie koła, gwiazdki, trójkąta, kwadratu i krzyżyka. Dziecko poprzez zabawę nimi uczy się koordynacji wzrokowo - ruchowej. Może bawić się zabawką przez wiele miesięcy, pokonując kolejne etapy trudności.

Fisher-Price - zabawki, które wspierają i wspomagają wszechstronny rozwój dziecka!

Pierwsze zabawki Fisher-Price wyprodukowano w 1931 r. Dziś nowoczesne produkty z tym znakiem są cenione na całym świecie i wszędzie kojarzą się z radosną dziecięcą zabawą.

Nie byłoby tego sukcesu, gdyby nie wspólna praca pedagogów, projektantów i konstruktorów: techników i inżynierów. Ich liczne pokolenia pracowały nad kolejnymi generacjami coraz bardziej doskonałych zabawek.

Tworzeniu, konstrowaniu i udoskonalaniu nowych zabawek Fisher-Price towarzyszą długofalowe testy, które obejmują także jakość produktów. Dlatego dziś Fisher-Price to synonim wysokiej jakości pod każdym względem.

Dla Fisher-Price jakość to nie tylko trwałość, niezawodność, bezpieczeństwo, wygoda obsługi czy nawet siła z jaką zabawka przykuwa uwagę dziecka. Jakość zabawek to także wyjątkowa rola, jaką odgrywają one w rozwoju małego człowieka.Cechy Produktu

NazwaWartość
KodK7167
ProducentFisher Price
Szerokość14
Wysokość14
Głębokość21.5
RodzajUkładanki i sortery
Wiek6m+


Podobne produkty


test