Kategorie

Producenci

NewsletterDromader Sekrety Elektroniki - 80 Eksperymentów 85956

Dromader Sekrety Elektroniki - 80 Eksperymentów 85956
Producent:Dromader
Nr katalogowy:85956
Dostępność:Niedostępny
Cena: 55,00 zł

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Ocena: 4.0/10 (Głosów: 2)

Opis produktu


selectSize(selectedS); xselectVersion(actual_version);

Tajemniczy świat elektroniki pozwala budować własne urządzenia elektroniczne, rozwija Twoją inteligencję i zainteresowania, pozwala podróżować po świecie nauki !!!

"Sekrety Elektroniki" to kompletny zestaw elementów, który pozwoli Ciwejść w tajemniczy świat elektroniki i elektrotechniki. Zestaw możesłużyć jako wspaniałe narzędzie, dzięki któremu poznasz tajniki tychciekawych dziedzin wiedzy. Może być używany zarówno w szkole jak i wdomu.Zajmujące i stymulujące wyobraźnię eksperymenty zapewnią Ci wielegodzin wspaniałej zabawy, a jednocześnie pozwolą za poznanie zasaddziałania układów elektronicznych.Dzięki licznym eksperymentom nabędziesz wiedzę i umiejętności potrzebnewe współczesnym świecie, a budując samodzielnie ciekawe układyelektroniczne zrozumiesz rządzące nimi prawa. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są zaprojektowane w sposóbumożliwiający ich bezproblemowe
łączenie za pomocą zaciskanych złączek. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą w jeszcze większym stopniupogłębiać swoją wiedzę i doskonalić umiejętności budując własne,zaprojektowane przez siebie układy.

Wymagane baterie: 4 x "AA" - nie dołączone

Wymiary opakowania ~ 26,5 x 20,5 x 4 cm
Wiek: 6+Cechy Produktu

NazwaWartość
Kod85956
ProducentDromader
Głębokość3
Szerokość30
Wysokość24
RodzajPozostałe
Wiek6+


Podobne produkty


test