Kategorie

Producenci

NewsletterDromader Sekrety Elektroniki 80 Eksperymentow

Dromader Sekrety Elektroniki 80 Eksperymentow
Producent:Dromader
Nr katalogowy:85958
Dostępność:Niedostępny
Cena: 46,00 zł

Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Ocena: 6.2/10 (Głosów: 6)

Opis produktuJeżeli twoje dziecko uwielbia eksperymentować , konstruować a przy tym dobrze się bawić - to właśnie zabawka specjalnie dla niego stworzona. To ponad 80 ekscytujących i zajmujących eksperymentów w dziedzinie elektroniki i elektrotechniki. Twoje dziecko w łatwy i prosty sposób będzie budował ciekawe układy poprzez zabawę będzie się wgłębiać w świat elektroniki oraz elektrotechniki.

To doskonała zabawa stymulująca wyobraźnie oraz pobudzająca inteligencję i zainteresowania twojego dziecka . W czasie zabawy twoje dziecko pozna działanie silnika, przełączników, źródeł dźwięku i światła.

W zestawie znajdziesz: silnik, przełączniki, źródła światła, moduły dźwiękowe, moduł radiowy, rezystory, potencjometry,kondensatory, tranzystory.

Na płycie montażowej, łatwo i całkowicie bezpiecznie, można zestawiać różne układy elektroniczne sterowane: magnesem, wodą, dotykiem, światłem i dźwiękiem.

Wszystko dokładnie przedstawione i opisane w instrukcji w języku polskim. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu są zaprojektowane w sposób umożliwiający ich bezproblemowe łączenie za pomocą zaciskanych złączek.

Produkt posiada Europejski Certyfikat Jakości i Bezpieczeństwa CE

Zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej +6roku życia
Wymagane 4 baterie AA (nie dołączone)

Wymiary opakowania : 26,5 cm x 20,5 cm x 3,5 cm

Zestaw nowy oryginalnie zapakowany
- idealny na prezent.


Cechy Produktu

NazwaWartość
Kod85958
ProducentDromader
Głębokość4
Szerokość27
Wysokość20
RodzajEdukacyjne
Wiek6+


Podobne produkty


test